Vodolepky na nehty

Někdo si kouše nehty, někdo si s oblibou zatrhává záděry. Patřím do té druhé skupiny. Moje prsty byly v jednom kuse doslova svlečené z kůže a já se snažila tohoto zlozvyku zbavit několik let. Schovávala jsem je, pochopitelně, nebyl to zrovna vábný pohled. Pak mi kamarádka z tanečních poradila gelové nehty. V životě jsem to neměla a dlouhý nehty mi vadí. Bylo mi ale řečeno, že si můžu nechat udělat i krátké. Dostala jsem tip na výbornou nehtařku a šla jsem do toho. Není to zrovna přírodní kosmetika, ale na nehtech to asi snesu, navíc moc jiných možností nemám. Mám alespoň zaručeno, že paní ke které chodím, používá kvalitní gely.

Slušelo by se ukázat, jak vypadají moje ruce po dvou měsících nemožnosti zatrhnout si jediný záděr. Sice tím nevezmu ani pětikačku ze stolu, ale stojí to za to.

Nejdřív jsem zkoušela něco nenápadného, ale už mi otrnulo. Nicméně sehnat zdobení v podobě loga Transformers je dost problematické. Ale našla jsem 😀 Malý eshop v Kanadě, kde měli přesně takové vodolepky jaké jsem potřebovala. Poštovné skoro zadarmo a tak jsem si je i objednala. Zboží došlo snad do týdne a v pořádku. Milá obálka s průvodním dopisem a i nějakými bonusy. Výhoda tohoto shopu spočívá také v tom, že vám vytiskne i Váš motiv za tu samou cenu. To je necelé čtyři dolary. Klikem na logo eshopu se dostanete na jejich web.

Vodolepky na nehty
Nail Apparel
Vodolepky na nehty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přesunout se na začátek