Domů Štítky Gay

gay

Polibky vlků – Kapitola 1

Odin dosedl na svůj trůn a k nohám mu ulehli oba Nenasytní. Až po hodné chvíli vlétli do Valaskjalfu s křikem také jeho havrani...

Goliash – Sidestory 1 – Chip & Danny

„Danny,“ odpověděl mu chlácholivě Chip. Opatrně na něj nalehl a pravé předloktí vsunul pod jeho bedra. „Klid… potřebuju, aby ses uvolnil. Dýchej...“

Goliash – Kapitola 4 – Přeživší

Stvůra vztekle zařvala. Nechala tělo pod sebou být a postavila se k Haarovi čelem. S tichým vrčením pečlivě zkoumala svoji novou oběť. Krátkým nosem rozčileně nasávala ten zvláštní, nebezpečný pach smrti z jeho krve tekoucí mu ze zranění na noze. Zmasakrovala jich už stovky, ale žádný z nich nepáchl jako tenhle. Došlo jí, že je třeba ho zabít... a že je třeba udělat to rychle.

Goliash – Kapitola 3 – Praetorians

Přicházející dvojici zmerčil nejdříve Ivan. Chystal se zařvat nějakou vtipnou poznámku na adresu úplně oholených stromů, ale výraz obou mužů mu ji sebral ze rtů.

Goliash – Kapitola 2 – Výlet

Klimatizovaný oblek bez helmy neplnil svoji funkci dokonale, a on se trochu potil. Jí ale jeho vůně připadala omamná. Byla dráždivá a sexy stejně, jako celé jeho tělo.

Goliash – Kapitola 1 – Pánská jízda

Konečně vylezl ze sprchy i poručík. Bylo nemožné, aby si Haar té změny nevšiml. Z té ošklivé, slámově hnědé barvy jeho vlasů byla najednou zářivá blond.

Goliash – Prequel

"...všichni andělé padnou a když svět ztratí naději, zrodí se poslední jejich druhu... zlatovlasý s duší démona..."

Goliash – Postavy a příběh

Haar Rheus byl původně vytvořen jako postava pro dračí doupě, odehrávající se právě v tomto světě.