Smokescreen

  0
  351
  zhlédnutí

  Smokescreen

  Alternativní jména:

  Partner:

  Alt módy:
  Nissan Fairlady Z (Datsun 280ZX-R),
  Subaru Impreza WRC rally car,
  Nissan 350Z
  Série:
  Transformers: Generation 1
  Transformers: Alternators
  Transformers: Titanium
  Transformers: Universe
  Motto:
  Pohled může klamat; dotek může bejt smrtelnej.
  Funkce:

  Diverzní technik
  Hlas eng:
  Jack Angel

  Profil: Ať už je v první linii nebo vede přátelský rozhovor, je dobré mít se na pozoru. Je dosti pravděpodobné, že má Smokescreen postranní úmysly, které jen těžko odhalíte. V boji je jeho úkolem svést nepřítele na scestí a zabránit odhalení strategických plánů Autobotů alespoň do chvíle, kdy s nimi nepřítel už nic neudělá. Je to práce, vyžadující obrovské znalosti. A jeho duplicita se odráží i v jeho osobnosti. Dokáže být naprosto okouzlující a přátelský ke svým Autobotím přátelům, aby rozptýlil jejich nejhlubší obavy. A dělá to na žádost Optima Primea. Optimus cítí, že jeho role jako vůdce Autobotů vytváří osobní bariéru mezi ním a jeho následovníky, kterou nedokáže sám překonat. Kupodivu v Optimových očích je ten nejvychytralejší a nejvyhýbavější z Autobotů také nejdůvěryhodnější.

  Schopnosti: V almodu může Smokescreen vypouštět z výfuku hustý, černý oblak kouře, který se moc rád lepí na všechny kovové předměty v blízkosti (v oblibě má především Decepticony).  V režimu robota má na ramenou dva raketomety, jejich střely se roztříští na tisíce kusů a ty poté produkují různé druhy radiových signálů, magnetických polí a infračervených vln. Používá je k matení naváděcích systémů nepřátel. Jeho disrupční puška střílí síť elektrické energie, která může zkratovat a narušit řádný provoz jakéhokoli cíle s elektrickým pohonem.

  Slabiny: Dobré stínění může odolat Smokescreenovým zbraním a ponechat ho tak relativně bezbranného. Zvláště, když on sám není příliš fyzický silný.

  Síla 40
  Inteligence 90
  Rychlost 70
  Vytrvalost/Odolnost 60
  Rank 60
  Odvaha 80
  Palebná síla 70
  Skill 90

  Předchozí článekHoist (G1)
  Další článekTracks (G1)
  SDÍLET