Perceptor

  0
  359
  zhlédnutí

  Perceptor

  Alternativní jména:

  Partner:

  Alt módy:
  Microscope/Mobile Field Artillery Cannon,
  Missile launcher truck similar to a BTR-80 APC,
  Half-track
  Série:
  Transformers: Generation 1
  Transformers: Classics
  Transformers: Universe
  Transformers: Reveal the Shield
  Transformers: United
  Motto:
  Jediná skutečná pravda spočívá v molekulární struktuře.
  Funkce:

  věděc
  Hlas eng:
  Paul Eiding

  Profil: Perceptorova touha po poznání je neuhasitelná. Usiluje o něj na úkor všeho ostatního. Pro něj je Země jako zlatý důl vědomostí. Je to vědec a využívá svých schopností pro dobro Autobotů. Zaobírá se otázkami aklimatizace Autobotů a vlivu nového prostředí. Optimus Prime tento výzkum považuje za velmi důležitý, alespoň pro dobu pobytu na Zemi. Perceptor je přátelský a dobromyslný, ale svoji práci staví nade vše, tudíž ho ve společnosti moc často neuvidíte.

  Schopnosti: Perceptor je extrémně inteligentní. Má druhou největší kapacitu pro ukládání dat (první je samozřejmě Optimus). Má znalosti ze všech oblastí vědy, ale specializuje se na hutnictví, molekulární chemii a elektrotechniku. V režimu mikroskopu má dvě odlišné schopnosti. Zvětšuje objekty 10 000 krát více, než optický mikroskop a milionkrát více, než rastrovací elektronový mikroskop. Své čočky a objektiv může použít jako silné světelné dělo. Následný výbuch udělá ve zdi díru až na 3200 km s dokonalou přesností.  Toto dělo může použít i ve formě robota a nebo převést do třetí formy, kterou je statické polní dělo. V režimu robota také nese zbraň působící silné otřesy.

  Slabiny: Kdyby byl člověk, asi by se dal nazvat velmi roztržitým. Málokdy vnímá něco jiného, než svou práci, kterou má před sebou. Občas zapomíná i na zuřící válku, které je součástí a někdy je z toho katastrofa. Zvětšovací čočky jsou sice odolné proti praskání, ale i tak je to jeho nejslabší část. Jakékoli problémy s nimi stopnou jeho práci, ale mohou i oslabit jeho bojové schopnosti.

  Síla 70
  Inteligence 100
  Rychlost 20
  Vytrvalost/Odolnost 70
  Rank 70
  Odvaha 80
  Palebná síla 80
  Skill 100

  Předchozí článekJetfire (G1)
  Další článekOmega Supreme (G1)
  SDÍLET