Blades

Blades

Alternativní jména:

Partner:
Hot Spot, First Aid, Streetwise, Groove, Air Raid a Skydive
Alt módy:
UH-1 Iroquois Helicopter,
Cybertronian Helicopter,
Aerospatiale SA 365 Dauphin N2 Helicopter
Série:
Transformers: Generation 1
Transformers: Generation 2
Transformers: Universe
Motto:
Válka je špinavá hra… a já jsem špinavý hráč.
Funkce:

Vzdušná podpora
Hlas eng:
Frank Welker

Profil: Blades má dokonalý aerodynamický tvar perfektně přizpůsobený pro let, ale pod ocelovou kůží mu bije motor pouličního rváče. Mnohem raději by svoje rotory používal k přímému útoku proti hordám Decepticonů, než k klétání. Ale jeho údělem je zůstat ve vzduchu po většinu času, přestože to výrazně zvyšuje spotřebu paliva. Není mu umožněno bojovat tváří v tvář a jedinou možností, jak se zapojit je využít dalekonosného leteckého útoku, který on sám považuje za zbabělý. „Jestli mám někoho sejmout, pak chci bejt pořádně zaflákanej palivem. Když to vyteče na zem, stojí to za velký kulový.“ To ale neznamená, že svou práci nedělá nebo že ji nevykonává dobře. A za to jsou mu jeho kolegové, Protectboti neskonale vděční.

Schopnosti: Blades může, jako vrtulník, dosáhnout rychlosti až 650 km/h, a má dolet téměř 2,000 km. Nosí dva raketomety, jež střílí „chytré“ raktery, pro které nejsou obrněné cíle problém. Vyhledávají své cíle pomocí počítačového obrazu, které jsou schopny si vytvořit. V modu robota, nosí fotonovou pistoli, která střílí světelné záblesky (asi jako 5,000 wattové žárovky), což je dostatečné k tomu, aby dočasně oslepil všechny, vyjma těch, jejich optická čidla jsou výborně stíněna. Se svými kolegy Protectoboty se dokáže spojit v giganta Defensora.

Slabiny: V modu vrtulníku je Blades neefektivní, pokud vane vítr o rychlosti 65 km/h a při rychlosti větru 95 km/h může havarovat. Jeho rotory se musí kontrolovat (případně vyměnit) po každých 8,000 km, jinak se mohou, z důvodu únavy, materiálu zlomit.

Technická specifikace

Síla 70 bodů
Inteligence 60 bodů
Rychlost 70 bodů
Vytrvalost 50 bodů
Rank 50 bodů
Odvaha 90 bodů
Palebná síla 70 bodů
Skill 70 bodů

Hlášky

Zajímavosti

Animovaný seriál

Marvel komiks

IDW komiks

0 komentářů u příspěvku “Blades”

Napsat komentář