Afterburner

  0
  246
  zhlédnutí

  Afterburner

  Alternativní jména:

  Partner:
  Scattershot, Lightspeed, Strafe, Nosecone
  Alt módy:
  Cybertronian Combat Motorcycle
  Série:
  Transformers: Generation 1
  Motto:
  Následování vůdců, nevede nikam.
  Funkce:

  dělostřelec
  Hlas eng:
  Jim Cummings

  Profil: Rychle se rozčílí a ještě rychleji dokáže zaútočit. Afterburner nečeká na rozkazy. Přesvědčen o tom, že ho jeho těžké brnění ochrání využije svou rychlost a za vydatné střelby klidně prolomí nepřátelskou linii. Tím ale jeho vzdor nekončí. Afterburnera lze obecně označit za nespolupracujícího ve všech směrech a jeho věčně nepřátelská nálada to ještě zhoršuje. Nelze mu však upřít, že je to ničivý stroj. Leader Technobotů, Scattershot , je často nucen přijmout disciplinární opatření a násilně Afterburnera na určitý čas omezit. To však jenom zesiluje nenávist k autoritám a ke Scattershotovi obzvlášť. Afterburner se často dostává do potíží, které ani nesouvisejí s válkou Autobotů a Decepticonů. Afterburner je rebel s příčinou, ale tu se rozhodl často úplně ignorovat.

  Schopnosti: V altmodu využívá pevné palivo pro jetpack, aby tím zvýšil rychlost až 725 k/h a to po dobu několika minut. Jeho pneumatiky vylučují speciální lepivou látku, která mu umožňuje jezdit i po hodně kluzkých stěnách. Nese dvě laserem naváděné zápalné střely zápalné a rychlé požární plazmové pulzní dělo, jehož střely při kontaktu explodují. V režimu robota, používá poloautomatickou sonickou pistoli s infra zaměřováním. Když se spojí se svými kolegy Technoboty, vznikne gigant jménem Computron .

  Slabiny: Afterburner je impulzivní a vzdorná povaha, což není ku prospěchu věci. Často končí v situacích, kdy stojí sám proti nepřátelům, kteří jsou ve značné přesile. Občas mu dojde palivo, protože je neopatrný a následky příliš neřeší. Někdy střílí jako šílený a nakonec je zraněn ne ani tak svými nepřáteli, jako zpětným rázem svých zbraní.

  Síla 70
  Inteligence 60
  Rychlost 60
  Vytrvalost/Odolnost 60
  Rank 50
  Odvaha 90
  Palebná síla 70
  Skill 70

   

  Předchozí článekScattershot
  Další článekNosecone (G1)
  SDÍLET

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Prosím napište komentář!
  Prosím, vložte své jméno

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.