Afterburner

  0
  331
  zhlédnutí

  Afterburner

  Alternativní jména:

  Partner:
  Scattershot, Lightspeed, Strafe, Nosecone
  Alt módy:
  Cybertronian Combat Motorcycle
  Série:
  Transformers: Generation 1
  Motto:
  Následování vůdců, nevede nikam.
  Funkce:

  dělostřelec
  Hlas eng:
  Jim Cummings

  Profil: Rychle se rozčílí a ještě rychleji dokáže zaútočit. Afterburner nečeká na rozkazy. Přesvědčen o tom, že ho jeho těžké brnění ochrání využije svou rychlost a za vydatné střelby klidně prolomí nepřátelskou linii. Tím ale jeho vzdor nekončí. Afterburnera lze obecně označit za nespolupracujícího ve všech směrech a jeho věčně nepřátelská nálada to ještě zhoršuje. Nelze mu však upřít, že je to ničivý stroj. Leader Technobotů, Scattershot , je často nucen přijmout disciplinární opatření a násilně Afterburnera na určitý čas omezit. To však jenom zesiluje nenávist k autoritám a ke Scattershotovi obzvlášť. Afterburner se často dostává do potíží, které ani nesouvisejí s válkou Autobotů a Decepticonů. Afterburner je rebel s příčinou, ale tu se rozhodl často úplně ignorovat.

  Schopnosti: V altmodu využívá pevné palivo pro jetpack, aby tím zvýšil rychlost až 725 k/h a to po dobu několika minut. Jeho pneumatiky vylučují speciální lepivou látku, která mu umožňuje jezdit i po hodně kluzkých stěnách. Nese dvě laserem naváděné zápalné střely zápalné a rychlé požární plazmové pulzní dělo, jehož střely při kontaktu explodují. V režimu robota, používá poloautomatickou sonickou pistoli s infra zaměřováním. Když se spojí se svými kolegy Technoboty, vznikne gigant jménem Computron .

  Slabiny: Afterburner je impulzivní a vzdorná povaha, což není ku prospěchu věci. Často končí v situacích, kdy stojí sám proti nepřátelům, kteří jsou ve značné přesile. Občas mu dojde palivo, protože je neopatrný a následky příliš neřeší. Někdy střílí jako šílený a nakonec je zraněn ne ani tak svými nepřáteli, jako zpětným rázem svých zbraní.

  Síla 70
  Inteligence 60
  Rychlost 60
  Vytrvalost/Odolnost 60
  Rank 50
  Odvaha 90
  Palebná síla 70
  Skill 70

   

  Předchozí článekScattershot
  Další článekNosecone (G1)
  SDÍLET

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Prosím napište komentář!
  Prosím, vložte své jméno

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..