Databáze

  • Ironhide

    ...je málomluvný robot činu, odolný a zkušený, což mu patrně umožnilo dožít se velmi vysokého věku. A právě kvůli němu není mezi některými mlaďochý příliš oblíbený. Ironhide je skutečný válečný veterán, specialista na zbraně s velkou úctou ke všemu živému.

Ankety

Váš oblíbený autobotí hrdina?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Transformers: Cybertron Security

Můj blog původně sídlil na Haar.cz, ale Haar se roztáhl trochu víc, než se čekalo, což mě vyštípalo až sem. Stránky Transformers: Cybertron Security jsou ve výstavbě, takže trpělivost.
Všechny překlady a titulky (videa) Transformers jsou z pochopitelných důvodů pod registrací. Seriály i komiksy si všchny kupuju v angličtině (komiksy dokonce v provedení tištěném i digitálním) a překládám je ve svém volném čase pro ty, kteří angličtinou nevládnou. Pokud nejste ochotni se ani lognout, pak moje překlady nejsou pro Vás. Jestli se však lognete a příběhy se Vám budou líbit, zakupte si je prosím v originále a PODPOŘTE autory.
Moje překlady komiksů ani titulky nejsou určeny k prodeji a jedná se o fan překlad. Žádám všechny čtenáře i diváky, aby moji práci dále nešířili bez mého svolení.
Díky za pochopení.
Haar

Náhodné video

Shoutbox

Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's required)
Haar
(Neděle, Říj 15. 2017 10:21 AM)
Test

1

Transformers – zvukové efekty