Černá zubní pasta Ecodenta – recenze

Ecodenta - bělící zubní pasta

Černá zubní pasta na bělení zubů s černým dřevěným uhlím a Teavigo – 93 % EKO Složek rostlinného původu
Černé dřevěné uhlí je v dentální péči již dlouho známé pro své výjimečné vlastnosti a účinný bělící efekt.

Inovativní složka známá jako Teavigo TM zaručuje úplnou dentální péče: chrání před zubním kamenem, má antibakteriální účinek a zanechává dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti. Představujeme svěžejší zubní pastu s větším bělicím efektem, černou jako uhlí. Dopřejte si bělení zubů na přírodní bázi bez peroxidů. Bez fluoridů. Testováno stomatology.

Recenze

Tuhle zubní pastu jsem si koupila kvůli barvě. Myslím barvě samotné pasty, nikoliv zubů, které má zanechat zářivě bílé. Její bělící účinek byl spíše přidaná hodnota 🙂 Dalším důvodem byl bio původ surovin, ze kterých je vyrobena a hned na začátku mohu říci, že mi tenhle kousek biokosmetiky udělal opravdu radost.

Tuba je sice z nějakého plastu, ale celkově je design tohoto výrobku příjemný včetně velmi minimalistického potisku. Obsahem obalu je 100 ml úplně černé zubní pasty, která příjemně voní a překvapivě dobře „chutná“. Čekala jsem nějakou hrůzu typu Paradontax (na který jsem si nemohla půl roku zvyknout a ani nezvykla), ale pasta má jemnou peprmintovou příchuť. Pění tak akorát a v kombinaci s kartáčkem Curaprox odvede skvělou práci. Nevím jestli je to pouze pocit, ale po ránu mívám takovou uhlovitou pachuť v ústech. Není to nic hrozného, po ránu mívá člověk spoustu pachutí, takže jedna nepatrná navíc se ztratí 🙂 Nicméně zuby jsou čisté, dásně klidné, co víc si přát?

Říkáte bělejší zuby? Tak i tuhle funkci vám může pasta nabídnout. A po několikatýdenním užívání musím konstatovat, že je to opravdu vidět. Zuby jsou skutečně bělejší. Zvláště moje spodní řada, kde se více objevovaly skvrny od kávy září jako nová. Na přírodní bělení vynikající výsledek. Nečekejte ale bělobu umělých zubů, obzvlášť pokud vaše přirozená barva není úplně bílá. V rámci domácích praktit a při zachování vlastního chrupu je to však nečekaný výkon. Doporučuju!

Video

Výrobce a země původu

Země původu: Itálie

Složení

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Sorbitol*, Sodium Pyrophosphate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma, Epigallocatechin Gallate*, Xantan Gum*, Mentha Arvensis (Mint) Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Saccharin, Cl 77266 (Carbon Black), Cl 77499.

*93 % ekologických surovin nebo surovin přírodního původu.

Testování na zvířatech

Výrobek, ani jeho součásti nejsou testovány na zvířatech.

Certifikáty

Galerie

Štítky

0 komentářů u příspěvku “Černá zubní pasta Ecodenta – recenze”

Napsat komentář